Hakkımızda

Asgariucretnekadar.com 2023 yılının ortalarında kurulan, ülkelerin asgari ücretlerinin güncel olarak paylaşıldığı ve detaylandırıldığı, yurtdışındaki ekonomik yaşam şartları, gıda ve market fiyatları, meslek gruplarının kazandığı ortalama maaşlar gibi bir çok veriyi içerisinde barındıran bir platformdur. Sitemizde ki içerikler alanında uzman editörlerden oluşan ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde analiz edilip siz değerli ziyaretçilerimize servis edilmektedir. Sürekli olarak güncel tutulmakta olan web sitemizde bir içeriğe girdiğinizde ilgili ülkenin ekonomik şartlarının tamamına hakim olabileceksiniz. Böylece gerek turist olarak, gerek yaşamak amaçlı gitmek istediğiniz ülke konusunda ilk edinilmesi gereken bilgilere doğru bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

Vizyon

Dünyadaki tüm ülkelerin asgari ücret tutarlarını en doğru, hızlı ve güncel bir şekilde okurlarımızın bilgisine sunmak, bir ülkenin ekonomisine dair ne bilinmesi gerekiyorsa bunları içerik olarak üretmek, sürekli güncel olmak ve ülkelerin değişen ekonomik şartlarını takipçilerimize sağlıklı bir şekilde yansıtmak.

Misyon

2023 yılı tamamlanana kadar, minimum 100 adet ülkenin ekonomik, sosyal ve politik detaylarının editörlerimizce okurlarımıza paylaşılması.

Çalışma Adresimiz

İletişim Bilgilerimiz

Mahmutbey, 212 İstanbul Power Outlet AVM, 34218 Bağcılar/İstanbul, Türkiye

+90 506 199 04 38

info@asgariucretnekadar.com